Brafab Cap Hörnsoffa Liten Light Grey / Grey
En stilren hörnsoffa i slitstarka material med tillhörande bord, perfekt för både inne- och utomhusbruk.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upplev elegansen och komforten med Brafab Cap Hörnsoffa Liten i färgen Light Grey / Grey. Denna hörnsoffa är perfekt för både inomhus- och utomhusbruk tack vare dess gedigna materialval och moderna design.
Specifikationer
| Märke | Brafab |
| Färg | Grå |
| Bredd | 214 cm |
| Längd | 214 cm |
| Djup | 81 cm |
| Höjd | 89 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittdjup | 52 cm |