Nyhet
Emibig Lighting Taklampa ASTON 3 SVART/GULD
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
ASTON taklampa är en dekorativ belysningsarmatur som passar bra i både traditionella och moderna interiörer. Noggrant designad och tillverkad av högkvalitativa material. Enkelheten och minimalismen hos ASTON-lampan gör den mångsidig och lämplig för praktiskt taget alla inredningsstilar.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1148/3 |
| EAN | 5907106003285 |
| Färg | Svart |
| Mått | 50B x 20H x 50L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 50 cm |
| Vikt | 0,2 kg |