Nyhet
Emibig Lighting Taklampa BOBI 3 SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
BOBI lampserien fängslar med sin originella design och minimalistiska form. De lyser upp även stora utrymmen perfekt. BOBI taklamporna skapar en glad atmosfär i ett barnrum och bortom. Den minimalistiska formen och den livfulla färgpaletten ger dem en unik karaktär.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 537/3 |
| EAN | 5901738889040 |
| Färg | Svart |
| Mått | 65B x 60H x 14L cm |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 65 cm |
| Djup | 14 cm |
| Vikt | 0,2 kg |