Nyhet
Emibig Lighting Taklampa BOLX 2 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Den minimalistiska taklampan med rund form är essensen av modern elegans. Dess geometriska cirkeldesign och cylindriska ljuskälla skapar en harmonisk komposition som perfekt kompletterar moderna interiörer. Den subtila designen överväldigar inte utrymmet samtidigt som den effektivt belyser utvalda områden i rummet. Idealisk för vardagsrummet, sovrummet eller hallen, den lägger till en touch av stil och en modern accent till varje interiör.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1441/2 |
| EAN | 5907106011594 |
| Mått | 40B x 7H x 20L cm |
| Höjd | 7 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0,15 kg |