Nyhet
Emibig Lighting Taklampa BOOM 6 ORANGE
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lägg till en touch av raffinerad symmetri i ditt utrymme med denna linjära ljuskrona. Den har en modern design med fyra elegant böjda, halvklotformade skärmar som var och en omsluter en lysande glob. Upphängd från en elegant stång ger denna armatur ett balanserat, inbjudande ljus, vilket gör den till en idealisk statement-detalj för ett matbord eller en köksö.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1591/6 |
| EAN | 5907106014328 |
| Mått | 88B x 120H x 32L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 88 cm |
| Djup | 32 cm |
| Vikt | 0,38 kg |