Nyhet
Emibig Lighting Taklampa BRENDI 6A BL TRANSPARENT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
BRENDI-serien erbjuder utmärkta taklampor som blir ett perfekt komplement till både moderna och mer traditionella interiörer. Tack vare sin minimalistiska design fungerar de särskilt bra i rum med lägre takhöjd. De skapar en unik atmosfär, och de delikata glasskärmarna ger BRENDI-serien elegans och lätthet. Dessa taklampor kommer att belysa även stora utrymmen perfekt och smälter sömlöst in i olika heminredningar.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 831/6A |
| EAN | 5907106007764 |
| Mått | 93B x 32H x 50L cm |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 93 cm |
| Djup | 50 cm |
| Vikt | 0,33 kg |