Nyhet
Emibig Lighting Taklampa DOLCE 4 WH OPAL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Taklampan DOLCE är ett elegant exempel på minimalism som, tack vare gyllene element, får ytterligare karaktär och sofistikering. Dess enkla form och universella stil gör den lämplig för olika typer av interiörer, både moderna och mer klassiska. Taklampan DOLCE är ett idealiskt val för lägre utrymmen, eftersom dess låga profil möjliggör platsbesparing samtidigt som den ger tillräcklig belysning.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1261/4 |
| EAN | 5907106000291 |
| Mått | 40B x 40H x 47L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 47 cm |
| Vikt | 0,26 kg |