Nyhet
Emibig Lighting Taklampa DRUMZ 6 RATTAN
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lägg till en touch av naturlig, modern stil i ditt utrymme med denna unika linjära ljuskrona. Den har en serie cylindriska rottingskärmar som elegant sprider ett mjukt, inbjudande ljus. Perfekt för ett matbord eller köksö, denna armatur kombinerar en elegant ram med den rika texturen av rotting, vilket skapar en varm och sofistikerad fokuspunkt.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1565/6 |
| EAN | 5907106013864 |
| Mått | 100B x 120H x 46L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 46 cm |
| Vikt | 0,34 kg |