Nyhet
Emibig Lighting Taklampa EGO 3 BL VIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
EGO pendellampa är sinnebilden av modern minimalism.
Dess design kombinerar enkla, geometriska element i slående kontrast, vilket skapar en raffinerad och harmonisk helhet.
Den kompakta konstruktionen gör den idealisk för att belysa köksbänkar, matbord eller som en elegant accent i hallar och sovrum.
EGO-kollektionen ger en ren, arkitektonisk estetik till interiörer samtidigt som den ger fokuserad, behaglig belysning.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1613/3 |
| EAN | 5907106014854 |
| Färg | Vit |
| Mått | 60B x 120H x 11L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 11 cm |
| Vikt | 0,32 kg |