Nyhet
Emibig Lighting Taklampa ELEMENTI 4 VIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Gör ett unikt intryck med denna moderna linjära ljuskrona. Dess fängslande design har en serie organiska, stenliknande former som graciöst håller flera glödande klot. Denna skulpturala armatur ger ett mjukt, omgivande ljus, vilket gör den till en perfekt och konstnärlig fokuspunkt för ditt matbord eller köksö.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1492/4 |
| EAN | 5907106013024 |
| Färg | Vit |
| Mått | 54B x 120H x 23L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 54 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0,34 kg |