Nyhet
Emibig Lighting Taklampa ENSO 3 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Taklampan ENSO är en blandning av modern design och elegant enkelhet. De böjda armarna monterade på en cirkulär ram skapar en dynamisk men ändå subtil komposition. Hela pjäsen, i en dämpad svart färg, passar perfekt in i minimalistiska eller industriella interiörer. Lampan ger utmärkt belysning samtidigt som den fungerar som ett slående dekorativt element i vardagsrummet, matsalen eller kontoret. Idealisk för dem som söker funktionalitet kombinerat med modern stil.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1445/3 |
| EAN | 5907106011693 |
| Mått | 52B x 25H x 52L cm |
| Höjd | 25 cm |
| Bredd | 52 cm |
| Djup | 52 cm |
| Vikt | 0,23 kg |