Nyhet
Emibig Lighting Taklampa ENSO 6 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Taklampan ENSO är en blandning av modern design och elegant enkelhet. De böjda armarna monterade på en cirkulär ram skapar en dynamisk men ändå subtil komposition. Hela pjäsen, i en dämpad svart färg, passar perfekt in i minimalistiska eller industriella interiörer. Lampan ger utmärkt belysning samtidigt som den fungerar som ett slående dekorativt element i vardagsrummet, matsalen eller kontoret. Idealisk för dem som söker funktionalitet kombinerat med modern stil.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1445/6 |
| EAN | 5907106011716 |
| Mått | 60B x 29H x 60L cm |
| Höjd | 29 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Djup | 60 cm |
| Vikt | 0,28 kg |