Nyhet
Emibig Lighting Taklampa FRAGMENT 3 WH
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Taklampan Fragment är ett perfekt exempel på minimalistisk design, som kombinerar enkelhet med elegans. Dess subtila form och rena linjer gör den till en idealisk passform för moderna interiörer, vilket ger lätthet och stil. Med sin universella estetik fungerar Fragment-lampan vackert i vardagsrum, matsalar eller kontor, och avger behagligt ljus och skapar en mysig atmosfär. Det är ett idealiskt val för dem som värdesätter funktionalitet och estetiken i minimalistisk design.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1418/2 |
| EAN | 5907106010948 |
| Mått | 9B x 73H x 14L cm |
| Höjd | 73 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Djup | 14 cm |
| Vikt | 0,23 kg |