Nyhet
Emibig Lighting Taklampa GENTOR 3 SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
GENTOR" är en minimalistisk taklampa med en slät geometrisk konstruktion, vilket gör den till ett utmärkt val för dem som uppskattar enkelhet i formen samtidigt som de strävar efter att skapa en unik interiör. Denna exceptionella lampa ser inte bara perfekt ut och fångar uppmärksamheten, utan framhäver också vackert karaktären hos utrymmen i loft- och industriell stil.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 672/3 |
| EAN | 5907106006453 |
| Färg | Svart |
| Mått | 72B x 100H x 6L cm |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 72 cm |
| Djup | 6 cm |
| Vikt | 0,3 kg |