Nyhet
Emibig Lighting Taklampa HERMES 2 VIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
HERMES - Detta är en kombination av modern stil med råheten hos industriell stil. Lampans design visar perfekt kontrasten mellan glasets delikatess och metallens hårdhet och kyla. Användningen av två typer av glaskupor och en något oregelbunden form gör HERMES-serien unik och exceptionell.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1348/2 |
| EAN | 5901738880474 |
| Färg | Vit |
| Mått | 70B x 60H x 16L cm |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Djup | 16 cm |
| Vikt | 0,22 kg |