Nyhet
Emibig Lighting Taklampa HOLON 6 GRÃ…
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Gör ett statement med denna moderna taklampa. Dess dynamiska design med flera armar har ett unikt arrangemang av både lysande klot och mindre lampor, vilket skapar en fängslande uppvisning. Denna skulpturala armatur ger ett briljant, omgivande sken och är en perfekt konstnärlig fokuspunkt för ett vardagsrum, matplats eller entré.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1561/6 |
| EAN | 5907106013789 |
| Färg | Grå |
| Mått | 64B x 23H x 64L cm |
| Höjd | 23 cm |
| Bredd | 64 cm |
| Djup | 64 cm |
| Vikt | 0,31 kg |