Nyhet
Emibig Lighting Taklampa IBOR 2 VIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
IBOR-lampor är en modern serie taklampor med en enkel form och stilren design. En modell som passar perfekt in i nästan vilken inredning som helst. Deras utseende påminner om den mycket trendiga loftstilen. IBOR-lampor har öppna metallskärmar, vilket gör att lampan effektivt kan belysa även stora utrymmen.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1043/2 |
| EAN | 5907106004084 |
| Färg | Vit |
| Mått | 42B x 100H x 21L cm |
| Höjd | 100 cm |
| Bredd | 42 cm |
| Djup | 21 cm |
| Vikt | 0,21 kg |