Nyhet
Emibig Lighting Taklampa KAIRO 3 BL GRAFIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
En modern taklampa med sfäriska skärmar på en elegant svart ram. Den minimalistiska designen passar perfekt i loft- och modernistiska interiörer. Perfekt för vardagsrummet, sovrummet eller hallen, och ger subtil och stilren belysning.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1447/3 |
| EAN | 5907106011747 |
| Mått | 74B x 19H x 20L cm |
| Höjd | 19 cm |
| Bredd | 74 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0,22 kg |