Nyhet
Emibig Lighting Taklampa KAIRO 4 BL OPAL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
En modern taklampa med sfäriska skärmar på en elegant svart ram. Den minimalistiska designen passar perfekt i loft- och modernistiska interiörer. Perfekt för vardagsrummet, sovrummet eller hallen, och ger subtil och stilren belysning.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1446/4 |
| EAN | 5907106011730 |
| Mått | 87B x 19H x 29L cm |
| Höjd | 19 cm |
| Bredd | 87 cm |
| Djup | 29 cm |
| Vikt | 0,27 kg |