Nyhet
Emibig Lighting Taklampa KOBE 2 SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
KOBE lampserien är en blandning av rå industriell stil med träets naturliga värme. Industriella taklampor med metallkroppar kombineras harmoniskt med träelement, vilket skapar unik belysning som ger karaktär åt alla utrymmen. KOBE är inte bara en lampa; det är ett uttryck för modern estetik, ett idealiskt sätt att introducera loftstil i interiören samtidigt som träets mysighet bibehålls.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1318/2 |
| EAN | 5901738886896 |
| Färg | Svart |
| Mått | 100B x 30H x 30L cm |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0,25 kg |