Nyhet
Emibig Lighting Taklampa LOTUS 6 BL GRÖN
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Taklampan LOTUS fängslar med sin lätthet och subtilitet. Det är ett perfekt val för kunder som uppskattar unika material och originell design i etno-stil. De distinkta bladformade skärmarna ger lampan en extraordinär delikatess. Taklampan LOTUS kommer att vackert värma upp din inredning och skapa en mysig atmosfär. Den ser bäst ut i vardagsrummet eller sovrummet och kommer garanterat att fånga varje gästs öga. De öppna skärmarna ger utmärkt belysning och förstärker utrymmet med en unik atmosfär.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1461/6 |
| EAN | 5907106012119 |
| Färg | Grön |
| Mått | 105B x 59H x 105L cm |
| Höjd | 59 cm |
| Bredd | 105 cm |
| Djup | 105 cm |
| Vikt | 0,35 kg |