Nyhet
Emibig Lighting Taklampa LUCIO 3 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
LUCIO taklampa är en modern belysningsarmatur med en minimalistisk design. Den har två ljuskällor monterade på en elegant, matt svart metallring. Perfekt för moderna och industriella interiörer, den ger stilfull och funktionell belysning.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1450/3 |
| EAN | 5907106011846 |
| Mått | 48B x 9H x 44L cm |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 48 cm |
| Djup | 44 cm |
| Vikt | 0,16 kg |