Nyhet
Emibig Lighting Taklampa LUNARO 1L BL ORANGE
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
LUNARO taklampa är en elegant blandning av modern minimalism och tidlös stil. Dess harmoniska, halvsfäriska skärm – som påminner om månens form – skapar ett mysigt och stämningsfullt sken som passar vackert in i alla interiörer, från moderna loft till klassiska arrangemang. Den matta finishen ger en raffinerad touch, medan den enkla men sofistikerade designen gör den till en framträdande detalj i alla utrymmen. Med justerbar upphängningslängd är LUNARO-lampan perfekt ovanför ett matbord, såväl som i vardagsrummet eller sovrummet.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1474/1L |
| EAN | 5907106012577 |
| Mått | 40B x 140H x 40L cm |
| Höjd | 140 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0,18 kg |