Nyhet
Emibig Lighting Taklampa MAGA 4 GRÃ…
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Lägg till en touch av modern textur i ditt utrymme med denna unika taklampa. Dess minimalistiska design med fyra armar håller en serie cylindriska skärmar med ett distinkt vävt mönster, som var och en sprider ett mjukt, varmt ljus. Denna armatur skapar ett balanserat och inbjudande sken, vilket gör den till en perfekt mittpunkt för ett vardagsrum, matplats eller sovrum.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1570/4 |
| EAN | 5907106014014 |
| Färg | Grå |
| Mått | 96B x 22H x 96L cm |
| Höjd | 22 cm |
| Bredd | 96 cm |
| Djup | 96 cm |
| Vikt | 0,28 kg |