Nyhet
Emibig Lighting Taklampa MEGARA 8 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Megara taklampa har modern belysning med en minimalistisk design. Åtta cylindriska armaturer jämnt fördelade på en horisontell stång ger utmärkt ljusspridning. Den mattsvarta finishen ger en touch av elegans, medan den justerbara höjden möjliggör anpassning till olika interiörer. Perfekt för vardagsrummet, matsalen eller kontoret, den kombinerar sömlöst stil med funktionalitet och fungerar som ett elegant dekorativt element.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1439/8 |
| EAN | 5907106010726 |
| Mått | 100B x 140H x 19L cm |
| Höjd | 140 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 19 cm |
| Vikt | 0,34 kg |