Nyhet
Emibig Lighting Taklampa MIZU 3 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
MIZU-kollektionen har modern belysning med en unik design, inspirerad av minimalistisk elegans. Svarta, geometriska armar som slutar i runda skärmar skapar en dynamisk komposition, perfekt anpassad för industriella interiörer och loft-stil. De justerbara ljusriktningarna möjliggör effektiv rumsbelysning samtidigt som de tillför karaktär och stil. MIZU-kollektionen är idealisk för vardagsrummet, matsalen eller kontoret, och skapar en modern och elegant atmosfär.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1448/3 |
| EAN | 5907106011785 |
| Mått | 62B x 40H x 62L cm |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 62 cm |
| Djup | 62 cm |
| Vikt | 0,25 kg |