Nyhet
Emibig Lighting Taklampa MIZU 4 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
MIZU-kollektionen har modern belysning med en unik design, inspirerad av minimalistisk elegans. Svarta, geometriska armar som slutar i runda skärmar skapar en dynamisk komposition, perfekt anpassad för industriella interiörer och loft-stil. De justerbara ljusriktningarna möjliggör effektiv rumsbelysning samtidigt som de tillför karaktär och stil. MIZU-kollektionen är idealisk för vardagsrummet, matsalen eller kontoret, och skapar en modern och elegant atmosfär.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1448/4 |
| EAN | 5907106011792 |
| Mått | 100B x 45H x 100L cm |
| Höjd | 45 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 100 cm |
| Vikt | 0,31 kg |