Nyhet
Emibig Lighting Taklampa MODEL 4 SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Förhöj ditt utrymme med denna fängslande moderna takkrona med flera lampor. Denna unika armatur har ett dynamiskt arrangemang av cirkulära skivor som elegant ramar in glödande vita klot. Perfekt för en matsal eller köksö, denna takkrona är ett skulpturalt statement som ger både sofistikerad stil och briljant belysning.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1486/4 |
| EAN | 5907106012898 |
| Färg | Svart |
| Mått | 53B x 120H x 23L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 53 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0,32 kg |