Nyhet
Emibig Lighting Taklampa MUSH K2 WH
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Vägglampan MUSH är en elegant belysningsarmatur med en rundad form, inspirerad av en svamps form. Dess minimalistiska design och mattsvarta finish gör den perfekt för moderna och industriella interiörer. Lampan avger ett omgivande ljus, perfekt för sovrummet, vardagsrummet eller hallen, och tillför både stil och en mysig atmosfär till rummet.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1453/K2 |
| EAN | 5907106011907 |
| Mått | 18B x 15H x 15L cm |
| Höjd | 15 cm |
| Bredd | 18 cm |
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 0,14 kg |