Nyhet
Emibig Lighting Taklampa NATON 4 BL GRAFIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Gör ett statement med denna moderna taklampa. Dess skulpturala design har en unik, flerarmad ram som sträcker sig i olika riktningar och håller 4 lysande klot. Denna armatur fungerar som ett fängslande stycke funktionell konst och ger ett mjukt, omgivande sken som är perfekt för ett vardagsrum, matplats eller entré.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1509/4 |
| EAN | 5907106013246 |
| Mått | 100B x 20H x 32L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 32 cm |
| Vikt | 0,19 kg |