Nyhet
Emibig Lighting Taklampa NATSU 4 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Den moderna taklampan NATSU har unika, korsade armar som ger den ett dynamiskt och designat utseende. Den är idealisk för interiörer i industriell, loft- eller modern stil. Dess okonventionella design drar uppmärksamhet till sig och skapar en imponerande belysning i vilket rum som helst. Elegant och funktionell – ett perfekt val för vardagsrummet, matsalen eller kontoret.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1444/4 |
| EAN | 5907106011662 |
| Mått | 64B x 56H x 64L cm |
| Höjd | 56 cm |
| Bredd | 64 cm |
| Djup | 64 cm |
| Vikt | 0,22 kg |