Nyhet
Emibig Lighting Taklampa NATSU K2 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Den unika formen kompletterar perfekt både hallen och vardagsrummet eller korridoren, vilket skapar en subtil men slående belysning. NATSU vägglampa kombinerar funktionalitet med en modern stil, vilket ger värme och mysighet till alla rum.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1444/K2 |
| EAN | 5907106011686 |
| Mått | 46B x 46H x 17L cm |
| Höjd | 46 cm |
| Bredd | 46 cm |
| Djup | 17 cm |
| Vikt | 0,12 kg |