Nyhet
Emibig Lighting Taklampa OPUS 2 WH OPAL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Opus-lampan förkroppsligar essensen av minimalism och elegans. Dess enkla form och glasskärmar ger subtilitet och lätthet till varje interiör, och avger ett mjukt, diffust ljus. Perfekt för moderna arrangemang i vardagsrum, matsalar eller sovrum, Opus-lampan tillför harmoni och en raffinerad stil till rummet. Det är ett idealiskt val för älskare av minimalistisk design och tidlös estetik.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1392/2 |
| EAN | 5907106010276 |
| Mått | 40B x 20H x 40L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0,24 kg |