Nyhet
Emibig Lighting Taklampa PIXO 2 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Den minimalistiska taklampan i form av en cirkel, tillverkad av naturlig plywood, har en enkel men elegant design som perfekt kompletterar moderna interiörer och skapar en varm och mysig atmosfär. Dess lätta konstruktion och subtila form gör den idealisk för vardagsrummet, sovrummet eller kontoret. Det är ett utmärkt val för dem som värdesätter funktionalitet och estetik i ett.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1443/2 |
| EAN | 5907106011648 |
| Mått | 40B x 7H x 20L cm |
| Höjd | 7 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0,15 kg |