Nyhet
Emibig Lighting Taklampa RITUAL 3 PREM SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Skapa en elegant fokuspunkt med denna moderna taklampa med tre pendlar. Den har en graciös kluster av unika armaturer, var och en med en böjd, kronbladsliknande skärm som vackert ramar in en mjukt glödande glob. Upphängd från en elegant cirkulär takkopp på varierande höjder, är denna lampa perfekt för att lägga till ett sofistikerat och dynamiskt element till en köksö, entré eller matplats.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1490/3PREM |
| EAN | 5907106012973 |
| Färg | Svart |
| Mått | 40B x 120H x 40L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 0,32 kg |