Nyhet
Emibig Lighting Taklampa RITUAL 6 VIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Skapa en fantastisk mittpunkt med denna moderna ljuskrona med flera pendlar. Den har en samling av sex graciösa armaturer, var och en med en unik, böjd skärm som elegant ramar in en mjukt glödande glob. Upphängd från en elegant rektangulär takkåpa på varierande höjder, lägger denna ljuskrona till ett dynamiskt och skulpturalt element till ett matbord, köksö eller trapphus.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1584/6 |
| EAN | 5907106014236 |
| Färg | Vit |
| Mått | 75B x 120H x 32L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Djup | 32 cm |
| Vikt | 0,45 kg |