Nyhet
Emibig Lighting Taklampa SELTER 9 VIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
SELTER är en ultramodern taklampa som kännetecknas av långa metallblad och en smal, elegant struktur. Den övergripande designen ser lätt och otroligt originell ut. Selter-serien är ett utmärkt val för dem som söker okonventionella lösningar och en fashionabel, distinkt stil.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 553/9 |
| EAN | 5907106005791 |
| Färg | Vit |
| Mått | 92B x 120H x 22L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 92 cm |
| Djup | 22 cm |
| Vikt | 0,7 kg |