Nyhet
Emibig Lighting Taklampa SINUS BL OPAL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Gör ett flytande uttalande med denna moderna linjära ljuskrona. Dess unika, vågiga ram omfamnar graciöst fem lysande klot, vilket skapar en rytmisk och fängslande visuell uppvisning. Denna konstnärliga armatur ger både fokuserat ljus och en dynamisk fokuspunkt, vilket gör den till ett perfekt tillskott ovanför ett matbord eller köksö.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1582/5 |
| EAN | 5907106014397 |
| Mått | 110B x 120H x 10L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 110 cm |
| Djup | 10 cm |
| Vikt | 0,21 kg |