Nyhet
Emibig Lighting Taklampa SKAN 4 SVART
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Gör ett statement med denna moderna taklampa. Dess skulpturala design har en unik, flerarmad ram som sträcker sig i olika riktningar och håller tre lysande klot. Denna armatur fungerar som ett fängslande stycke funktionell konst och ger ett mjukt, omgivande sken som är perfekt för ett vardagsrum, matplats eller entré.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1574/4 |
| EAN | 5907106014106 |
| Färg | Svart |
| Mått | 100B x 20H x 32L cm |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 32 cm |
| Vikt | 0,19 kg |