Nyhet
Emibig Lighting Taklampa SKIN 3 BL MOKKA
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Upptäck SKIN taklampa, en design som harmoniskt kombinerar geometrisk form med tidlös minimalism. Inspirerad av retro- och loftestetik, kompletterar den perfekt moderna, skandinaviska och industriella interiörer.
Dess distinkta, skivformade skärm döljer en subtil ljuskälla, som ger både riktad och diffus belysning – perfekt för att skapa en mysig atmosfär ovanför ett matbord, köksö, eller som en mittpunkt i vardagsrummet.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1604/3 |
| EAN | 5907106014694 |
| Mått | 95B x 120H x 30L cm |
| Höjd | 120 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0,34 kg |