Nyhet
Emibig Lighting Taklampa SPIRIT 2 VIT
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
SPIRIT lampserien hyllar den råa charmen hos industriell design. Dessa industriella taklampor utstrålar karaktär och kombinerar metallelement med minimalistisk elegans. SPIRIT belyser inte bara utrymmet utan definierar det också med en unik stil. Det är den perfekta lösningen för dem som vill introducera industriell estetik i sin inredning och ge varje rum en modern touch.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1321/2 |
| EAN | 5901738887138 |
| Färg | Vit |
| Mått | 100B x 32H x 30L cm |
| Höjd | 32 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0,25 kg |