Nyhet
Emibig Lighting Taklampa STILO 2 BL
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
STILO-kollektionen är sinnebilden av modern minimalism och elegans. Den kännetecknas av enkla, geometriska former och subtila svarta ytbehandlingar. De runda skärmarna placerade på platta, horisontella armar skapar en harmonisk och stilren komposition. Lampor från denna serie är perfekta för interiörer med en industriell eller modernistisk karaktär, och tillför en modern känsla. Idealiska för vardagsrummet, matsalen eller kontoret – de ger funktionell belysning och en designaccent i ett.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1449/2 |
| EAN | 5907106011815 |
| Mått | 44B x 10H x 20L cm |
| Höjd | 10 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Djup | 20 cm |
| Vikt | 0,14 kg |