Nyhet
Emibig Lighting Taklampa TARGET 3 PREM WH
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Taklampan Target är en loftinspirerad pjäs med en rå karaktär som perfekt passar den industriella inredningsstilen. Dess solida metallskärm kombinerad med guldförgyllningar skapar en slående kontrast, vilket tillför elegans och sofistikering till den övergripande designen. Idealisk för vardagsrum, matsalar och kommersiella utrymmen, introducerar Target-lampan en stilfull accent, som blandar en industriell känsla med en touch av lyx.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1401/3PREM |
| EAN | 5907106010542 |
| Mått | 30B x 140H x 30L cm |
| Höjd | 140 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 30 cm |
| Vikt | 0,28 kg |