Nyhet
Emibig Lighting Taklampa VOLUM 6 BL MIX
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Gör ett djärvt uttalande med denna moderna linjära ljuskrona. Den har en unik, skulptural design med en serie sammankopplade cirklar och sfärer som elegant ramar in flera glödande klot. Perfekt för ett matbord eller köksö, denna armatur ger både fokuserad arbetsbelysning och en sofistikerad, konstnärlig fokuspunkt för alla moderna utrymmen.
| Varumärke | Emibig Lighting |
| Artikelnummer | 1485/6 |
| EAN | 5907106012881 |
| Mått | 100B x 140H x 23L cm |
| Höjd | 140 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Djup | 23 cm |
| Vikt | 0,45 kg |