-39%
House Doctor Gaia Vägglampa Klar
Gaia vägglampa kombinerar skulptural design med funktion, tillverkad med räfflat glas och en stilren järnarm.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
Gaia vägglampa från House Doctor är en utsökt kombination av design och funktion. Lampan har en handgjord, räfflad skärm i klart glas som ger ett mjukt och behagligt sken. Den långa, smala armen i svart järn tillför en stilren balans och gör att lampan smälter in i alla inredningsstilar. Den transparenta glaskupan, tillsammans med den eleganta järnarmen, skapar en inbjudande och stilfull atmosfär där den placeras. Oavsett om du hänger den vid soffan eller i läshörnan, ger Gaia en diskret och sofistikerad touch till ditt hem.
Specifikationer
| Varumärke | House Doctor |
| Artikelnummer | 203970662 |
| Material | Primär, Lampskärm |
| Färg | Klar |
| Höjd | 85 cm |
| Diameter | 16 cm |
| Bredd | 49.5 cm |
| Vikt | 2.0 kg |
| Övrig information | Handgjort glas |