House Doctor Serve Bricka Brun/Natur
Upptäck bambubrickornas konstnärliga charm med handgjorda mosaikmönster i brun och natur. Två storlekar, elegant design och svartlackerade kanter gör dessa brickor både funktionella och dekorativa.
Läs mer
Fördjupa ditt hem i konstnärlig elegans med House Doctor Serve Bricka i brun och natur. Dessa vackert designade brickor är tillverkade av bambu och prydda med handgjorda mosaikmönster som harmoniserar mörkbruna och krämiga nyanser. Setet, som inkluderar två olika storlekar, ger en stilren känsla med sina svartlackerade kanter. Använd dem för att servera dina favoriträtter eller som en dekorativ detalj i hemmet. Oavsett funktion tillför de en unik personlighet till varje rum och förvandlar vardagen till något speciellt.
Specifikationer
| Varumärke | House Doctor |
| Artikelnummer | 212320419 |
| Färg | Brun |
| Storlek | L, S |
| Höjd | 5.4 cm |
| Diameter | 37.5 cm |
| Vikt | 1.6 kg |
| Övrig information | Handgjord |