House Nordic Arrecife Solstol i Teak
Njut av soliga dagar i stil med House Nordic Arrecife solstol, tillverkad i hållbar teak för utomhusbruk.
Läs mer
Upptäck komfort och stil med House Nordic Arrecife Solstol. Denna stilrena solstol är perfekt för att njuta av soliga dagar i trädgården eller på terrassen. Tillverkad av hållbar teak i en naturlig färg, kombinerar den funktionalitet med estetik.
Denna solstol har en ergonomisk design med justerbara sektioner för både rygg och ben, vilket gör den perfekt för alla tillfällen, från läsning till solbad. De släta linjerna och den naturliga finishen gör att den passar perfekt i alla utomhusmiljöer.
Specifikationer
| Material | Teak |
| Sitthöjd | 24/39 cm |
| Sittdjup | 54/109 cm |
| Nettovikt | 12.5 kg |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 95 cm |
| Färg | Naturlig |
Hej Lars,
Tack för din produktfråga. Det stämmer. Produkten kommer färdigmonterad.
Önskar dig en fin dag! // Shahin på First Kitchen