House Nordic Estepona Matstol
Elegant och modern matstol i naturell trä och svart stål. Perfekt för stilren inredning.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
House Nordic Estepona Matstol är en stilfull kombination av modern design och funktionalitet. Stolen har en robust stålram i svart med en ryggstöd och sits i naturellt trä, vilket ger en naturlig och varm känsla. Den stoppade sitsen är klädd i brunt polyester, vilket ger extra komfort och elegans.
Specifikationer
| Material | Stål, Polyester, Plywood |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittdjup | 43,5 cm |
| Nettovikt | 5,8 kg |
| Längd | 51 cm |
| Bredd | 47 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Färg | Nature / Brown / Black |