-15%
House Nordic Lido Lounge Soffa grön
En elegant grön lounge soffa i mjuk polyester med komfortabel design och robusta bokben.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
House Nordic Lido Lounge Soffa
Uppgradera ditt vardagsrum med den stilfulla och bekväma House Nordic Lido Lounge Soffa. Denna eleganta soffa är klädd i en mjuk grön polyester som ger en lyxig känsla, medan de robusta benen i bokträ säkerställer hållbarhet och stabilitet.
Design och Komfort
Soffans generösa dimensioner erbjuder både komfort och utrymme för avkoppling. Med en sitthöjd på 43 cm och ett sittdjup mellan 64-142 cm, kan du njuta av optimal komfort. Dess flexibla design med justerbar längd på 170-92 cm passar perfekt i de flesta hem.
Specifikationer
| Material | Polyester, Skum, Bok |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittdjup | 64-142 cm |
| Nettovikt | 67.0 kg |
| Längd | 170-92 cm |
| Bredd | 290 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Färg | Grön |