House Nordic Lido Loungesoffa Sten
Elegant loungesoffa i stenfärgat tyg med svart träben och komfortabla kuddar.
Läs mer
✓
30 dagars öppet köp
·
Returnera enkelt
★ Trustpilot
★★★★★
4.4
House Nordic Lido Loungesoffa är det perfekta tillskottet till ditt vardagsrum. Klädd i elegant stenfärgat tyg erbjuder den en tidlös design och en känsla av stil. Soffans svarta träben ger en modern kontrast, medan de fyra medföljande kuddarna bjuder in till avkoppling. Dess vänsterställda schäslong ger gott om plats för att sträcka ut sig, och den robusta konstruktionen säkerställer hållbarhet. Med House Nordic Lido kan du njuta av både komfort och estetik i ditt hem.
Specifikationer
| Varumärke | House Nordic |
| Artikelnummer | 1301486 |
| Material | Polyester, Skum, Bok |
| Färg | Sten |
| Höjd | 76 cm |
| Djup | 64 cm |
| Längd | 170 cm |
| Vikt | 67 kg |